Televizní pořady a programy

Měsíční archív: Říjen 2013

Program MS v atletice 2013

V letošním roce se jedná o celkem čtrnácté mistrovství světa v atletice, které v minulých dnech probíhalo v Moskvě. Mimo zahraničních sportovců samozřejmě nemohli chybět ani naši nejlepší sportovci, kteří jak všichni víme, se ukázali jen v tom nejlepším světle.

Mistrovství světa bylo bezpochyby aktivně sledováno všemi největšími příznivci sportu. Program, který jste mohli sledovat na internetu a byl vždy pravidelně aktualizován, rozhodně sledoval každý nadšenec. Mistrovství světa v atletice bylo mimo jiné k dispozici i v různém tisku, kde jste se na druhý den mohli dozvědět aktuální informace, úspěchy, ale i prohry.

Že jste nestihli některou z částí, která byla před několika dny vysílána? Ani to nebude problém, protože pokud se chcete podívat například na ty nejlepší výkony nejen našich sportovců, najdete je opět celkem bez problémů na internetu. Stejně tak najdete jednotlivé záznamy některých částí přenosu, které jsou zdarma k dispozici.

Šampionát probíhal celkem devět dní a za účasti celkem dvaceti osmi našich atletů a atletek, z nichž někteří byli maximálně úspěšní. Samozřejmě byly ale i jisté výpadky, které zklamaly zejména ty největší obdivovatele některých sportovců. Na internetu se můžete informovat mimo jiné i o tom, jak dopadly jednotlivé země a jak se jednotlivý účastníci MS v atletice umístili.

Vložil Program televizních obrazovek | Štítek , , , | Zanechat komentář

Skylink ladění programů 2013

I když je ladění televizních programů poměrně jednoduchá záležitost, pro celou řadu z nás, kdo nemáme s touto činností zkušenosti, by to mohl být opravdu pořádný oříšek. Skylink je jedním z největších a nejlepších poskytovatelů televizního vysílání u nás a součástí samotné instalace je obvykle i ladění. Jsou ale pochopitelně i případy, kdy si budete muset poradit zcela sami. Jak na to?

Ať už máte zájem o jakýkoli program, rozhodně nebudete zklamáni nejen nabídkou programů, ale i jejich dostupností. Veškeré dostupné programy, které Skylink ve své nabídce má, jsou dostupné v jakékoli části České republiky.

Skylink je vyhledáván i díky tomu, že v rámci objednávky a užívání programů nemáte prakticky žádné závazky a nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, která dokladuje užívání a uhrazení poplatků za služby na určitou dobu. V nabídce Skylink najdete jednotlivé balíčky, které si můžete vybírat především podle počtu programů. Pokud by vám ale některý z balíčků nevyhovoval až do posledního puntíku, můžete si vybrat jednotlivé programy podle vlastního uvážení. A přitom se nemusíte v žádném případě obávat poměrně vysokých cen za balíček, kterým se chce každý vyhnout.

Co se ale týče samotného ladění programů, je nutné, abyste si našli nejjednodušší způsob, který vám bude zcela vyhovovat. Ideální je automatické ladění, které vám zcela samo vyhledá jednotlivé dostupné programy, které jste si zaplatili a jsou k dispozici. Informace o tom, jak manuálně naladit jednotlivé programy na Skylinku, návody můžete najít celkem bez problémů na internetu. Návody jsou velmi jednoduché a nemusíte se obávat toho, že byste snad nedotáhli celou akci do konce.

Vložil TV program | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Televize Déčko program

V současné době byl spuštěn zcela nový kanál Déčko, který se zaměřuje vyloženě na děti. Pořady s dětskou tematikou byste u nás hledali opravdu jen zřídka a Déčko tak mezi nás přináší něco zcela nového. Od ranních až do večerních hodin je pro děti na programu připravena celá řada pohádek, zábavných pořadů, ale i například vzdělávacích a naučných pořadů, na které se děti budou dívat s radostí a ne jen tak pro nic za nic.

Během vysílání můžete sledovat dětské pořady jak hrané, tak i například animované, které pocházejí zejména ze zahraničí.

Co je ale na Déčku absolutní unikátem, to jsou vzdělávací pořady, které dětem nejen prospějí, ale navíc se z nich mohou i ledacos naučit a jsou velmi zábavné. Na Déčku je zkrátka a dobře o zábavu postaráno.

Televizní stanice Déčko nabízí dětem všech věkových kategorií jen to nejlepší. Je zcela evidentní, že takový program na televizních obrazovkách bezpochyby velmi chyběl. Jde o zcela ojedinělý pořad, u kterého si sice dospělí nebo mladiství na své nepřijdou, ale zajisté jej ocení celá řada rodičů, jež mají doma menší potomky – předškolní i školní děti budou nadšeny. Mimo jiné jde o bezpečný kanál bez klasických reklam, které můžete denně vidět v jakékoli komerční televizi. A díky tomu, že je program určen výhradně dětem, nemusíte se obávat žádného vulgárního či násilného pořadu, který lze rovněž velmi často vídat na jiných kanálech.

Nutno zmínit, že nová televizní stanice byla spuštěna současně s kulturním programem ČT art, který zajisté zaujme všechny dospělé svým kulturním programem a přehledem nejen z naší kultury, ale i ze světa.

Vložil Kanály ČT | Štítek , , , , , | Zanechat komentář

Nové programy České televize

Česká televize před několika týdnu spustila celkem dva nové programy. Jeden z nich se zaměřuje na děti, ten druhý naopak na kulturu. Dva dlouho očekávané programy sliboval ředitel už při svém nástupu. A teď si je všichni doma můžeme bez problémů naladit. Jedná se o televizní program ČT: D a ČT art.

Oba dva programy si můžete celkem bez problémů naladit buď doma na svých obrazovkách, nebo se na ně podívat prostřednictvím internetu.

Některé programy lze sledovat zcela zdarma online prostřednictvím internetového připojení a v případě, že jste některý z vašich oblíbených pořadů, filmů nebo seriálových dílů nestihli v klasickém vysílání, můžete se podívat například do televizního archivu, který je pro vás připraven přímo na stránkách České televize.

Dětský kanál České televize se stal už během několika prvních dní od svého spuštění jedním z nejoblíbenější. Pochopitelně jej vyhledávají jen určité domácnosti a věkové skupiny dětí, ale nutno podotknout, že tento kanál není pouze o pohádkách nebo zábavě. Najdete zde celou řadu zajímavých vzdělávacích a naučných pořadů, které jsou jak zábavou, tak i velkým přínosem. Mimo jiné je jisté, že taková televizní stanice u nás nikdy nebyla a pravděpodobně ještě ani nějakou dobu nebude – pokud ovšem nepočítáme klasické pohádkové kanály, které ale pocházejí ze zahraničí a u nás je lze sledovat pouze digitální nebo kabelovou televizí.

Nutno zmínit i zcela nový kulturní kanál, který jak plyne ze samotné názvu, se zaměřuje výhradně na společenské a kulturní dění a to nejen u nás, ale i ve světě.

Vložil Kanály ČT | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Televize Doma program

Slovenská televizní stanice Doma se těší velkému úspěchu. Pravidelné vysílání a bohatý program k obrazovkám denně táhne i několik tisíc diváků. Pokud se chcete i vy podívat na oblíbené pořady, seriály a filmy, rozhodně neváhejte a nalaďte si na svých obrazovkách televizní stanici Doma, která pochází ze Slovenska.

U našich poskytovatelů a v jednotlivých nabízených balíčcích najdete televizi Doma opravdu jen zřídka. Spíš by se dalo říct, že skoro vůbec. Jste-li ale na Slovensku, rozhodně nebudete mít sebemenší problém s jejím naladěním.

Na své si přijdou zejména milovníci romantických filmů nebo seriálů, které zde denně můžete vidět. Aktuální informace, ale i například aktuální program, díky kterému snadno zjistíte, co je právě vysíláno najdete i na internetových stránkách televize Doma, případně na různých informačních serverech, které se přímo zabývají inzercí jednotlivých stanic a jejich programu. Nestihli jste svůj oblíbený pořad nebo některý z dílů vašeho oblíbeného seriálu? TV Doma nabízí pohled dokonce i do televizního archivu, který je pro vás připraven rovněž na oficiálních stránkách. Díky televiznímu archivu se můžete podívat na vše, co jste během posledních dní promeškali.

Mimo jiné zde najdete i aktuální informace o tom, co je právě na stanici Doma vysíláno za pořad, film nebo seriál. Každý si zde přijde na své a dvojnásobek to platí pro ty, kdo mají rádi romantiku, která stanici Doma dominuje.

Vložil TV program | Štítek , , , , | Zanechat komentář