Televizní pořady a programy

Jak jsem poznal vaši matku

Humorný americký seriál Jak jsem poznal vaši matku zná v současné době snad každý. Seriál se do podvědomí diváků dostal i pod názvem HIMYM a už během prvního dílu bylo evidentní, že dokonale nahradí oblíbený seriál Přátelé, který skončil a v době současné, můžete sledovat jen reprízy jednotlivých dílů. Seriál je vlastně takovým pohledem do minulosti. Do minulosti člověka, který se rozhodl, že bude svým dětem vyprávět spletitý příběh o tom, jak potkal jejich matku.

Děj se odehrává v roce 2030, kdy se jeden z hlavních hrdinů Ted rozhodne, že svým dětem poví zcela od začátku, jak potkal jejich maminku, jaké byly jeho roky na vysoké škole a jak v minulosti žil.

Pohled do minulosti ho zavede až do dávné minulosti a postupně vypráví, jak potkal tetu Robin, strejdu Barneyho a nakonec i Marshala a Lily. Samo o sobě je velmi zajímavé už jen to, že divák nemá od začátku až do konce ani tušení o tom, kdo je vlastně Tedova manželka, protože v celém seriálu na ni není jediný záběr. Nebo možná je, ale divák ani zdaleka netuší, že je to ona. V jednotlivých dílech o ní sice zmínka mnohdy padne, ale nikdy není zobrazen konkrétní obličej oné ženy – například když Ted vypráví, že byl někde na studentské párty, tak se i mimo jiné zmíní o tom, že tam byla i jeho budoucí žena a maminka jeho dětí.

Seriál Jak jsem poznal vaši matku je velmi často přirovnáván právě k seriálu Přátelé, který je rovněž stejně zábavný, jako HIMYM. Jak jsem poznal vaši matku je ale přeci jen o něco zajímavější, především živější a tváře hlavních hrdinů rozhodně nejsou tak okoukané, jako tváře, které se už řadu let objevují v Přátelích.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Americké seriály a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.