Bez nás by MMA nebylo tím, čím je

V každém z nás je bojovník. Tak zní heslo naší organizace OKTAGON MMA. Fanouškům přinášíme aktuální dění z klece a ze zákulisí prostřednictvím rozhovorů s bojovníky a zajímavých článků. Na našich webových stránkách se můžeš podívat, jak si aktuálně vede třeba Karlos Vémola, Patrik Kincl a další zápasníci. Jestli se plánuješ jít podívat na zápas přímo do haly, neváhej a kup si lístky na nadcházející turnaj.

Zažij svůj první turnaj v životě

Pokud se chystáš prvně na turnaj, dáme ti důležité informace, o kterých je dobré předem vědět. Jde o velkou show plnou neutuchající energie a skvělé fanouškovské atmosféry. Je to zážitek, který si budeš pamatovat celý život. Během OKTAGON turnaje uvidíš 10-11 zápasů. Začátek bývá v 18:00 hodin a končí se po 23. hodině. Máš tedy možnost užít si více jak 5 hodin perfektní zábavy s lidmi, kteří sdílí lásku k MMA.

OKTAGON jako dárek

Jestli chceš někomu ze svých blízkých udělat radost a nevíš si rady s dárkem, věnuj mu vstupenku na vybraný OKTAGON turnaj a vyrazte si spolu vychutnat zápas v kleci na přímo! Nikdo z vás nebude litovat. Zápasy jsou dechberoucím sportovním zážitkem. Lístky objednáš na našem webu z pohodlí domova a bez čekání ve frontě.

OKTAGON bary

Před časem jsme rozjeli projekt, do kterého zapojujeme bary a restaurace. Pokud vlastníš nebo provozuješ nějaký podnik, zakup si právo na veřejné vysílání turnajů MMA a rozhodně nebudeš litovat! Zákazníci se k tobě pohrnou ve velkém. Navíc ti zajistíme reklamu na našich webových stránkách a sociálních sítích. Připojily se k nám bary v Přerově, Zlíně, Berouně, Praze a dalších městech. Po dobu spolupráce s námi zaznamenaly všechny provozovny výrazný nárůst svých hostů. Pokud chceš, můžeš si na začátek koupit třeba práva na veřejné vysílání OKTAGON time a vážení. V případě spokojenosti máš možnost dokoupit si vysílání následujících 6 nebo hned 12 turnajů.