Televizní pořady a programy

Dr. House

Kdo by neznal slavné, ale sarkastického a chladného doktora House, který se na nás na televizních obrazovkách usměje opravdu jen velmi zřídka. Ať už to jsou jeho oblíbené hlášky, jeho mnohdy nevyzpytatelná a mnozí by dokonce řekli, že příšerná povaha, doktor House se proslavil snad po celém světě. Obecně jsou seriály pocházející z lékařského prostředí velmi oblíbené, ale House patří v současnosti mezi jeden z nejoblíbenějších. A rozhodně se není čemu divit, protože se zcela vymyká a liší se od klasických nemocničních seriálů.

Nutno podotknout, že oddělení nemocnice, na kterém doktor Gregory House slouží a vykonává svou lékařskou činnost, je pouze fiktivní a ve skutečnosti se v New Jersey vůbec nenachází.

Na začátku celého dílu se můžete podívat na prvotní příznaky a počátky nemoci, která pacienta potkala. Gregory House v nemocnici společně se svým týmem zkušených specialistů léčí ty nejobtížnější případy a věřte, že některé jsou skutečně velmi pikantní a jejich původ je až neuvěřitelný. V každém z dílů se můžete setkat se stejným týmem lidí, ale se zcela rozdílnými pacienty s rozdílnými chorobami. Většinou se jedná o případy, které se zdají být zpočátku naprosto neřešitelné, ale House jim vždy přijde na kloub, mnohdy dokonce poměrně drsnými způsoby. Způsoby doktora House jsou mnohdy opravdu nevyzpytatelné a věřte, že pokud jste ještě ani jeden z dílů neviděli, rozhodně byste to měli napravit.

Seriál staví nejen na dokonalých hereckých výkonech, ale především na prvotřídním scénáři. Doktor House vás uchvátí, pobaví a dokonce i v mnoha případech dotkne nebo urazí. Pravděpodobně v tom je seriál tak moc výjimečný.

Komentáře jsou uzavřeny.