Jak na neukázněné řidiče? S pomocí parkovacích sloupků a zábran

Autem disponuje většina lidí, ale ne každý disponuje trpělivostí a chutí najít si volné parkovací místo. Každý den lze narazit na nespočet řidičů, kteří zaparkují tam, kde nemají. Mnoho řidičů také projede přes místa, kde vozy jezdit nesmějí. I když je na tuto skutečnost mnohdy upozorní příslušné značky či nápisy, ne každý řidič je respektuje. Takoví neukáznění řidiči jsou zdrojem mnoha problémů. Nemusíte se kvůli nim rozčilovat nebo pokaždé volat strážce zákona, postarejte se o vhodné umístění překážek, které vjezdu a parkování neukázněných řidičů zabrání.

Zajistěte si pevné nebo sklopné překážky

Řešení na neukázněné řidiče má firma Topznak. Pokud chcete zabránit vozidlům, aby na nějaká místa jezdila, můžete si od této firmy pořídit pevné sloupky a motýlky. Jedná se o překážku, kterou nikdo ignorovat nebude, protože by si poničil svůj vůz. Firma vám sloupky a motýlky nejen prodá, ale i nainstaluje na potřebné místo. K dispozici jsou jak v pevné, tak i sklopné podobě. Sklopné motýlky a sloupky využijete tehdy, když chcete čas od času zajistit průjezd určitým vozům, třeba svému vozu či třeba vozidlům údržby, hasičů nebo záchranářů. Tento sortiment mohou nakupovat jak obce, tak kdokoliv, kdo ho potřebuje.

Sklopné motýlky a sloupky disponují cylindrickým FAB zámkem, takže je lze kdykoliv snadno odemknout a sklopit. Po průjezdu je lze zase snadno vztyčit. K dispozici jsou také sklopné zábrany, které jsou jako stvořené pro vyhrazená parkovací místa. Pokud máte u domu nebo třeba firemní budovy vyhrazená parkovací místa, díky sklopným zábranám budete mít jistotu, že zde nebude parkovat nikdo, kdo zde nemá co dělat. Nejlepší na tom je, že je tento sortiment velmi levný, takže pro vás bude znamenat minimální výdaj, ale radost vám bude dělat každý den. Sortiment se vám nabízí v zinkovém nebo komaxitovém provedení a je opatřen reflexními pruhy, které zajišťují dobrou viditelnost za každého počasí. Sloupky, motýlky i zábrany jsou velmi kvalitním sortimentem odolným vůči korozi, takže vám bude léta spolehlivě sloužit. Objevte všechny tyto produkty na webu https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany