Kvalitní a přesné měřicí přístroje

Měřicí přístroje se hodí k nejrůznějším účelům, například k testování a kontrole fyzikálních veličin, na testování kabelů, uzemnění nebo třeba izolace. Typů měřicích přístrojů existuje hodně, záleží, který se bude hodit přímo vám.

Přenosné či mobilní?

Měřicí přístroje najdou své uplatnění v průmyslu i obchodu. Měří sílu, tlak, hluk, teplotu, vlhkost, emise… Dále se přístroje dělí podle toho, jestli jsou přenosné anebo mobilní, případně stacionární. Mobilní měřící přístroje jsou nejlepší k používání v terénu, stacionární v interiéru, tam, kde je používáte pravidelně, třeba v dílně, garáži a jinde.

Přístroje se samozřejmě dají připojit k počítačům se systémem Windows, iOS i Android. K těmto účelům si ovšem musíte pořídit software. A protože v dnešní době pracuje na nejmodernějších technologiích, převod dat je jednoduchý a rychlý.

Nakupujte u těch nejlepších

Měřící přístroje poskytuje i firma Afriso. Na jejím e-shopu mimo jiné najdete přístroje na:

Společnost pochopitelně prodává i software. Jakmile si u firmy cokoliv zakoupíte, máte k dispozici záruční i kompletní pozáruční servis. Afriso již mnoho let platí za uznávanou špičku nejenom v oblasti environmentální měřicí techniky, je špičkou i v měřicích přístrojích obecně. Veškerá výroba probíhá podle nejmodernějších postupů a v německém městě Illmensee.

Nepořizujte si jen tak nějaký měřící přístroj bez toho, aniž byste si předtím ověřili jeho přesnost a kvalitu. Investujte do ověřené značky s mnohaletou tradicí a tisíci spokojených zákazníků. Tak si ušetříte starosti s případnou reklamací přístrojů či s jejich nepřesností.