Obytné, sanitární a skladové kontejnery a sestavy šité na míru

Firma ALFA Container rent s.r.o nabízí k pronájmu obytné, sanitární a skladové kontejnery a sestavy šité na míru podle vašich potřeb a požadavků. V její nabídce naleznete přes 900 kontejnerů určených k pronájmu. Jednotlivé kontejnery jsou přichystané k okamžitému použití. Jsou opatřené elektroinstalací, topením elektrickým přímotopem, osvětlením, zásuvkami i vypínači. Pronájem kontejnerů lze využít jako samostatné obytné nebo sanitární jednotky. Ty disponují sanitární výbavou, rozvody vody i odpadů. Díky tomu, že se dají kontejnery vzájemně propojovat pomocí venkovních propojovacích kabelů, uspořádáte tak snadno sestavy či modulové objekty. Ty mohou být i dvoupodlažní a to díky kvalitní a velmi pevné konstrukci. Objednat si můžete i další potřebné příslušenství – schodiště, podesty, klimatizace, nábytek apod.

Další služby

Společnost nenabízí pouze pronájem kontejnerů, ale také pronájem oplocení nebo mobilních toalet.

Mobilní oplocení představuje dokonalou ochranu proti nežádoucímu vniknutí do objektu nebo před krádeží. Dokonale jím vymezíte potřebný prostor nebo usměrníte pohyb osob po areálu. Využijete jej na stavby, kulturní a společenské akce, na průmyslové plochy i do prostor, kde potřebujete dočasně umístit zábranu z jiných důvodů.

Mobilní oplocení se skládá z jednoduchého systému panelů, branky a příslušenství, díky tomu představuje variabilního a nepostradatelného pomocníka. Můžete jej nainstalovat téměř kdekoli. Využít můžete také nabídku nízké varianty, která vám pomůže usměrnit pohyb osob po areálu.

Pronájem mobilních toalet nabízí rychlé a ideální řešení pro vytvoření dočasného sociálního zázemí téměř kdekoliv. Toalety určené k pronájmu jsou vhodnou volbou na všechny akce veřejného charakteru, pro krátkodobý, ale i dlouhodobý pronájem. Společnost je velmi flexibilní a zajistí sociální zázemí pro akce malého i velkého charakteru.