Ubytování na stromě je ideální volbou pro ty, kdo touží po nezapomenutelném zážitku

Ubytování na stromě nabízí klid, odpočinek, adrenalinová dobrodružství a zároveň vám umožní přiblížit se přírodě a ocenit její krásu. Chcete zažít unikátní zážitek? Pak využijte treehouse Ještěd, který je zárukou nezapomenutelných dojmů. Obklopí vás příroda a vy se budete probouzet ve větvích stromů.

Na co se můžete těšit?

Přiblížíte se k přírodě. Čekají na vás okouzlující výhledy na okolí krajinu. Můžete pozorovat ptáky a další zvěř. Budete relaxovat obklopeni přírodou a zelení, která má blahodárný vliv na vaše duševní zdraví. Užijete si klid a odpočinek, neboť treehouse Ještěd jsou umístěné daleko od hlučné civilizace a chaotického městského života. Můžete si užít romantický pobyt ve dvou. Klidné prostředí a zvuky přírody vás naplní a pomohou vám se odreagovat.

Velkou výhodou je i fakt, že většina ubytování na stromě je ekologicky šetrná, což znamená, že minimalizuje negativní dopady na životní prostředí. Tyto ubytovací možnosti jsou často postaveny z přírodních materiálů a využívají obnovitelné zdroje energie. Navíc, být blízko přírody vám pomůže ocenit krásy a důležitost ochrany životního prostředí. Ubytování na stromě je navíc velký adrenalinový zážitek, který nabízí relaxaci a regeneraci. Na malou chvíli vystoupíte z každodenního shonu a stresu. Ubytování na stromě vám umožní vymanit se z rychlého tempa života, vyplnit svůj čas meditací nebo si jednoduše užít pohodu v okolí přírody. Taková dovolená vás nabije novou energií a vytvoří dlouhotrvající vzpomínky. Navíc získáte nový pohled na svět. Ubytování na stromě vám zcela změní perspektivu. Budete mít možnost vychutnat si nádherné výhledy a pohledy na okolní krajinu, které jste si předtím možná ani nepředstavovali. Naučíte se oceňovat jednoduchost přírody a získáte nový vhled do vztahu mezi člověkem a přírodou.

Co nabízejí treehouse Ještěd?

Ubytovat se můžete v jednou ze dvou treehouse – Emanuel nebo Amálka. Emanuel je umístěný vysoko v koruně majestátního smrku a nabízí nezapomenutelný průhled na dominantu hory Ještěd. Amálku naleznete na okraji lesní mýtiny. Oba treehouse jsou vybavené tak, aby poskytovaly dokonalý komfort.